Z Expressem po regionie

„Z Expressem po regionie”

jest naszym bezpłatnym informatorem reklamowo informacyjnym, wydawanym raz w miesiącu. Obecnie wydajemy go w formacie gazetowym w objętości 8 stron w nakładzie 34 000 sztuk. Informator jest przez nas kolportowany na terenie całego Ostrowa Wielkopolskiego i w najbliższych miejscowościach w rejonie.

Docieramy z nim bezpośrednio do mieszkań i domów prywatnych. Ponad to umieszczamy go  w woreczkach foliowych, w związku z czym jest on zabezpieczony przed deszczem.

Swoje ogłoszenie możesz umieścić już od 150 zł netto, a projekt do umieszczenia w informatorze robimy GRATIS!. Umieszczenie ogłoszenia w naszej gazecie jest zdecydowanie tańsze, niż drukowanie ulotek w tak dużym nakładzie, a potem roznoszenie ich na tak dużym terenie.
Po szczegółową ofertę prosimy o kontakt

Z Expressem Po Regionie

Miejscowości, w których przeprowadzamy kolportaż każdego wydania „Z Expressem po regionie”:
cały obszar Ostrowa Wielkopolskiego, w tym: osiedle Pruślin, osiedle Krępa, osiedle Jana Pawła II, osiedle Stare Kamienice, osiedle Wenecja, osiedle Śródmieście, osiedle Powstańców Wielkopolskich, osiedle Zacisze-Zębców, osiedle Odolanowskie, osiedle Nowe Parcele, osiedle Parcele Zacharzewskie,
oraz okolice Ostrowa Wielkopolskiego: Wysocko Wielkie, Wysocko Małe, Przygodzice, Janków Przygodzki, Topola Mała, Lamki, Zacharzew, Radłów-Osiedle Robotnicze, Świeligów, Jaskółki, Przybysławice, Raszków, Radłów, Biniew, Górzno, Szczury, Szczurawice, Franklinów, Lewkowiec, Stary Staw, Kołątajew, Michałków, Lewków, Lewków Osiedle, Kwiatków, Fabianów, Czekanów, Karski, Wtórek, Parczew, Sadowie, Smardowkie Olendry.

Jak zamówić ogłoszenie w naszej gazecie:


powiedz nam jak dużym ogłoszeniem jesteś zainteresowany
prześlij materiały

powiedz nam co powinno znajdować się w ogłoszeniu
wyślemy do Ciebie projekt

odeślij nam akceptację projektu, bądź informacje co ma zostać poprawione
opublikujemy Twoje ogłoszenie

w najbliższym wydaniu naszej gazety będziesz mógł znaleźć Twoje ogłoszenie