Wydruki wielkoformatowe

Wydruki wielkoformatowe

Oferujemy drukowanie tuszami solwentowymi oraz eko-solwentowymi. Wydruki przy ich użyciu charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki UV oraz warunki atmosferyczne. Wydruki wielkoformatowe przy użyciu tuszów solwentowych mogą być stosowane również do reklamy wewnętrznej.

banery

Banery

Drukujemy na różnych materiałach w zależności od potrzeb i wymagań Klienta. Jesteśmy gotowi, żeby doradzić najbardziej odpowiedni wybór. Banery standardowo oczkujemy co 50cm, jednak jeśli jest to konieczne, możemy zastosować częstsze oczkowanie. Jest to jedna z bardziej popularnych form reklamy, zważywszy na jej wytrzymałość oraz łatwość montażu i demontażu.

Plakaty

Są jedną z najtańszych form reklamy. Jednak dobrze zaprojektowany plakat potrafi przyciągnąć oko i pozostać w głowie na długi czas. Drukujemy w każdym formacie, najczęściej na papierze 135g, jednak w ofercie mamy również grubsze papiery.

plakaty

systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze

Wszelkiego rodzaju RollUp-y, stojaki, ścianki prezentacyjne, potykacze czy plakaty z listwami. U nas możesz liczyć na profesjonalny projekt oraz solidne wykonanie.

Tablice reklamowe

Tworzymy je różnych materiałów – począwszy od płyty PCW, przez plexi, dibond i inne materiały kompozytowe, kończąc na blachach aluminiowych lub stalowych. Nasze doświadczenie pomoże wybrać jaki materiał będzie najlepszy dla Ciebie.

tablice reklamowe

flagi i windery

Flagi i windery

Robimy je w różnych kształtach – łezki, skrzydła, prostokąta, deski surfingowej lub rekina. Są to idealne elementy, aby podnieść świadomość Twojej marki oraz zapaść w pamięć Klienta.