Ulotki, Wizytówki itp.

Ulotki

Ulotki to dzisiaj jedna z najbardziej podstawowych i popularnych form komunikacji marketingowej. U nas mają Państwo szansę na szybkie, tanie i efektowne dotarcie do szerokiej grupy potencjalnych klientów.

Ulotki ostrow wlkpUlotka jest zdecydowanie najlepszą i najtańszą formą dotarcia do klienta bezpośredniego. Ważną cechą przemawiającą za skutecznością ulotki jest jej uniwersalność, a także szybkość zarówno na etapie przygotowania jak i wytwarzania. W bardzo prosty sposób możesz zwiększyć świadomość swojej marki wśród Klientów, zaprezentować Twoją ofertę lub poszczególny produkt.
Drukujemy w pełnej kolorystyce CMYK oraz każdym znanym formacie. Każde zamówienie na projekt i druk ulotek traktujemy i wyceniamy indywidualnie. Jeśli potrzebujesz projektu – nie krępuj się i skontaktuj się z nami. Doradzimy jaki nakład będzie i format będzie najbardziej odpowiedni dla Twojego przekazu.
druk ulotek ostrow wlkp
wizytowki

Wizytówki

Są od dawna kojarzone są z kręgiem biznesowym. Jeszcze długi czas posiadanie dobrze zaprojektowanej, czytelnej, estetycznej i treściwej wizytówki będzie tworzyło wizerunek jej właściciela. W związku z tym ten niewielki, prostokątny kartonik, ma niewspółmiernie dużą siłę oddziaływania w stosunku do swojej… wielkości. W naszej pracowni zaprojektujemy i wydrukujemy dla Ciebie unikalne i dopasowane do Twojej działalności wizytówki.

Wizytówki wykańczamy na różne sposoby:

wizytowki blyszczace

Wizytówki błyszczące

Błyszczące wizytówki mają gładkie wykończenie i wyglądają ..no cóż – błyszcząco. Ze względu na swoją konstrukcję wizytówki błyszczące są zwykle lepszej jakości i mają więcej właściwości ochronnych niż karty matowe. Zastosowanie błyszczącej folii ochronnej pomaga rozjaśnić kolory. Żywość oferowana przez te wizytówki z pewnością zrobi świetne pierwsze wrażenie na każdym, kto je otrzyma.

Wizytówki matowe

Wyglądają bardzo estetycznie ze względu na nowoczesny i czysty wygląd. Matowe wizytówki zapewniają czyste i gładkie wykończenie, które dobrze współgra ze stonowanymi kolorami i wzorami. Ponadto matowe wykończenie usuwa odblaski z karty, nadając jej niesamowity wygląd, na który nie mogą mieć wpływu takie rzeczy, jak odciski palców, jeśli ktoś ich dotknie. Jeśli chcesz dodać trochę napisów na karcie, gdy ją rozdasz, matowe wykończenie zapewni dobrą powierzchnię do tego celu.

wizytowki matowe

wizytowki soft touch

Wizytówki SoftTouch

Zastosowanie tego rodzaju wykończenia niewątpliwie zamienia zwykłą wizytówkę w prawdziwe arcydzieło poligrafii. Sprawia, że wizytówka jest aksamitna i delikatna w dotyku. Wzięcie do ręki takiej wizytówki sprawia, że nie chcesz jej już odłożyć na miejsce.

Wizytówki z wybiórczym lakierem UV

Zastosuj wybiórczy lakier UV – przezroczystą i błyszczącą powłokę – na swoje wizytówki, aby uzyskać dodatkowy efekt! Wybiórczy lakier UV to dodatkowa warstwa błyszczącej powłoki, która wydobywa najważniejsze elementy Twojej wizytówki. Przy tak wielu możliwościach możesz nawet stworzyć piękny, subtelny wzór jako obraz tła, który będzie mienił się w świetle. Kontrast pomiędzy wykończeniem pod spodem a błyszczącą warstwą wybiórczego lakieru UV to naprawdę przyciągający wzrok dodatek do Twoich wizytówek!

wizytowki z lakierem UV

plakaty

Plakaty

Są jedną z najtańszych form reklamy. Jednak dobrze zaprojektowany plakat potrafi przyciągnąć oko i pozostać w głowie na długi czas. Drukujemy w każdym formacie, najczęściej na papierze 135g
Po szczegółową ofertę zapraszamy do kontaktu

teczki ofertowe

Teczki

Nic tak nie buduje profesjonalnego wizerunku jak przekazanie dokumentów w firmowej teczce. Klient od razu ma pewność, że ma do czynienia z zawodowcem. Dodatkowo z każdym spojrzeniem na Twoją teczkę, Klient przypomina sobie o Twojej firmie. Po szczegółową ofertę zapraszamy do kontaktu

katalogi

Katalogi

Katalogi reklamowe doskonale spełniają swoje zadanie przy prezentacji niewielkiej, jak i obszernej oferty firmy. Wybrany format i określona przez Klienta liczba stron pozwalają na dostosowanie zawartości do ostatecznego wyglądu katalogu ofertowego. Katalogi firmowe mogą występować w wersjach klejonych, szytych lub spiralowanych – w zależności od indywidualnych preferencji zamawiającego. Ostateczną wersję zaprojektowanego katalogu można wydrukować, ale również wysłać do swoich kontrahentów w formacie PDF, lub też udostępnić możliwość jego bezpośredniego pobrania ze strony internetowej firmy. Po szczegółową ofertę zapraszamy do kontaktu