Druk wielkoformatowy

Wydruki wielkoformatowe

drukujemy na sprzęcie najwyższej klasy, co pozwala nam na uzyskanie najlepszej jakości drukowania, przy zachowaniu dobrych cen dla klientów.

Wszelkie zlecenia na druk wielkoformatowy traktowane są indywidualnie.
W związku z tym każde zlecenie wyceniamy indywidualnie dla klienta.
Drukujemy w pełnej kolorystyce CMYK.
Maksymalna szerokość druku to 1,58m.
Termin realizacji ustalany jest indywidualnie z klientem,
jednak jest to minimum 3 dni od daty zaakceptowania projektu.

W zakresie druku wielkoformatowego wykonujemy:

Druk na folii monomerycznej – folia monomeryczna jest podstawowym materiałem do wydruków na tablice reklamowe, naklejki, tabliczki itp. Trwałość niezalaminowanego wydruku, według producenta to około 2 lata.
Druk na folii OWV – folia One Way Vision charakteryzuje się perforowaną nawierzchnią. Niewielkie, równomiernie rozmieszczone otwory, gwarantują optymalną przepuszczalność światła. Ta oryginalna struktura wpływa także na zmniejszenie przepuszczalności promieni słonecznych nawet do 50%. Jest powszechnie wykorzystywana do pokrywania przeszkleń. Pozwala z jednej strony na zaprezentowanie treści reklamowych, z drugiej zaś – przepuszcza naturalne światło.
Druk wielkoformatowy na papierze – drukujemy plakaty, wydruki kartograficzne, plany architektoniczne itp. Używamy papieru do druku solwentowego o gramaturze 130g.
Druk na siatce mesh – jest to, podobnie jak baner, materiał PVC, z tym, że o strukturze siatki. Lekki i bardzo wytrzymały. Umożliwia swobodny przepływ powietrza, dźwięku i światła. Zapewnia dobrą widoczność, dlatego najczęściej używana jest jako nośnik reklamy umieszczanej na budynkach. Dodatkowym atutem jest mała podatność na podmuchy wiatru, co redukuje efekt żagla i pozwala na wykorzystanie większych powierzchni reklamowych.
Laminowanie wydruków – polega na nałożeniu za pomocą laminatora dodatkowej warstwy folii, dzięki której wydruk staje się bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV oraz sprawia że dłużej zachowuje nasycenie barw. Według producenta przedłuża żywotność wydruku o około 3 lata.
Cięcie ploterowe – ploter pozwala na cięcie przemysłowe nawet grubszych folii. Ma regulowaną prędkość cięcia pozwalającą na szybszą realizację wycinania elementów, które nie wymagają bardzo dużej dokładności ( np. szablony do malowania numerów miejsc parkingowych w blokach). Ma również regulowaną siłę nacisku, pozwalającą za pierwszym razem wycinać twarde materiały, i grubsze folie.
Cięcie ploterowe po obrysie – jest to wycinanie nietypowych kształtów już wydrukowanych grafik, jak na przykład logo firmy, bądź wzór na naklejki.

© Centrum Reklamy Express 2018.